به نام خالق زیبایی ها

هر آدمی توی وجود خودش یه زیبای فوق العاده داره.

حالا اصلا زیبای فوق العاده چی هست ؟

شاید همه معنای زیبای فوق العاده رو بدونن اما فقط نوع تعریفشون متفاوت باشه به خاطرهمین ممکنه طرفی داره حرف های اوناروگوش می ده  اون هارو درک نکنه . حتی اگر خودش هم یه برداشت از زیبای فوق العاده داشته باشه .

از نظر من زیبای فوق العاده می تونه هر کسی یا هر چیزی باشه که فقط ما یا آدمای دور و اطرافمون اون رو قبول داشته باشیم .

ما توی ذهنمون از اون یه قهرمان می سازیم که میشه الگومون .

فکر می کنم قهرمان همه ما حتی شاید خیلی کم ولی پدراو مادرا مون باشن.

شاید زیبای فوق العاده ی هرکس یه موجود خیالی باشه که توی ذهنش اینقدر بزرگش کنه که شاید خودش هم باورش کنه.

فقط تنها نکته و مهمترین نکته ای که باید اینجا رعایت کنیم اینه که هیچ وقت به زیبای فوق العاده ی هم دیگه اهانت نکنیم و برای همدیگه ارزش قائل باشیم و بدونیم که با معیار های درستی انتخابشون کردن .

هر وقت خواستیم نه فقط زیبای فوق العاده ی هم بلکه همدیگه رو زیر سوال ببریم باخودمون فک کنیم که شاید طرف مقابل هم عقیده با ما نباشه و بخواد زیبای فوق العاده مون رو به تمسخر بگیره .

هر احساسی که بهمون دست داد همون احساس و حتی شاید 100برابر اون طرف مقابل رنج می کشه .

من معتقدم زیبای فوق العاده ی هر کس بهترین و مهمترین فرد زندگی هر انسانه ،پس باید در انتخابش بدون تردید باشیم

به نظرم اگه چیزی به صلاحمون نباشه خداوند اون رو در فکر ما گنجایش نمیده .

چون خدا هر چیزی که به صلاحمون باشه رو برامون رقم می زنه .

ولی ما باید فکر کنیم که تنها هستیم چون همت خودمون باعث میشه که در دل خداوند جای داشته باشیم .

امیدوارم همیشه در دل خودتون جای داشته باشین .

آرام و شاد باشین همیشه.

دوستدارهمیشگیتان ساحل

دوستان عزیز مطالب هرشب ساعت8در وبلاگگذاشته می شود .

همچنین از دوستانی که به صورت خصوصی در وبلاگ پیام گذاشته بودند بسیار سپاس گزارم ،مطالب ایشان باعث قوت قلب می باشد .

دوستان عزیز فقط یک نکته ناگفته تا اینجا باقی می ماند : مطالبی که در وبلاگ گذاشته میشود به هیچ وجه منظوری به شخص خاصی ندارم و انشاالله در همین جای کار سوءتفاهمی برای کسی پیش نیامده باشد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شعرو ترانه Frank Game World خیانت23 بلاگ شخصی محمدجواد منصورزاده مشاور مدیریت فروش دانلود اهنگ امیرحسین مقصودلو تناسخ آنلاين گلچين