به نام آفریدگار پر شکوه ترین ها

امروز ظریف ترین نعمت خدا یعنی "برف"بر روی بام خانه ها نشست .

زیبا ترین، بی نقص ترین، باشکوه ترین وطراوت دهنده ترین نعمت خدا برما نازل گردید .

پس از گذشتن از خان آلودگی که تقریبا با موفقیت همراه بود خداوند پاداش زیادی بر ما بخشیده است .

تنها وظیفه ی ما در قبال این هدیه بسیار بزرگ فقط و فقط شکر گزاری فراوان است که هر چقدر شکر کنیم فقط  به وظیفه ی خویش عمل نموده ایم .

خدایا لایق بدان و نعماتت را بر ما نازل گردان. بنده هایت بی صبرانه منتظر دیدنش هستند .

خدایا نمیدانم چرا اما از صبح که شاهد این زیبایی عظیم هستم ورد زبانم شده شکر، شکر و شکر. تمام احساساتم را برای آن به نمایش گذاشته ام. شادانیم همه 100% ، همه باهم به سویت شکر میگوییم 100%، همه باهم غرق در شادی هستیم 100% .

این شکر گزاری عظیم که شامل ملتی از جنس مهربانی است را بپذیر امید وارم این حقیر را قابل دانسته این نعمت شعف بخش را تا مدت زیادی بر ما نازل کن .

احتمال می دهم که خیلی از شما به برف بازی در اماکن مختلف رفته اید اما شاید هیچ کدامتان حسی که من در هنگام لمس برف های ظریف داشتم را حس نکرده بودید .حسم به برف ها حس غریبی نبود یعنی خودم هم تا بحال تجربه اش نکرده بودم اما باز با این حال هم غریب نبود، نه انقدر آشنا که همیشگی شده باشد و نه آنقدر غریب که متوجه اش شوم. حس می کردم خدارا بغل کرده ام.

آن لحظه حتی اگر سند جهان را هم برایم می آوردند نمی توانستند باعث فراموشی آن حال عجیب دل انگیز در من شوند؛ زیراصاحب اصلی جهان مرا را در آغوش کشیده بود.

امیدوارم آن حس غریب دل انگیز برای شما هم رخ دهد.

دوستدار همیشگیتان ساحل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هندوستان گردی Ashley قزوین فردا Shelley Jamie شخص سازی بهترین ضدعفونی کننده های صنعتی و خانگی ازدواج ایرانی قیمت طلا و ارز